Nowa Kąkolowa
| 2 Etap

2 etap  zawierał będzie pięć budynków jednorodzinnych. Będzie to bryła zdecydowanie inna niż w etapie 1.
Nowoczesna brył o powierzchni użytkowej 220 m/kw z wbudowanym garażem na dwa samochody, pięcioma pokojami w tym master room, garderobą, pralnią, dwoma łazienkami, przestronnym przeszklonym salonem z aneksem kuchennym, charakteryzująca się dwoma równymi wysokościami kondygnacji pierwszej i drugiej.
Świetna funkcjonalność wnętrza i niekonwencjonalne rozwiązania jakie zastosujemy, będą procentowały w codziennym użytkowaniu.
Projekt skrojony na miarę potrzeb, komfortu,funkcjonalności, codziennego użytku i multi-zastosowań.
Linia zabudowy w której znajdą się budynki, zagwarantuje komfort funkcjonowania i kameralność.
Budynki wykonane w standardzie Premium z użyciem najwyższej jakości materiałów powstaną według indywidualnego projektu, narysowanego dla Nas przez renomowane studio architektoniczne 4 SPACE .
Wkrótce zaprezentujemy bryłę, rzuty oraz PZT.
Wykonawca inwestycji ACG Invest SP.z.o.o.

tel.792833533

Lokalizacja

Nowa Kąkolowa łączy w sobie enklawę spokoju z piękną przyrodą. Bliskość udogodnień wynikających z mieszkania w obrębie miasta, a zarazem sąsiedztwo kompleksu jezior zwanymi Małymi Mazurami Małopolski to tylko część atutów prezentowanej inwestycji. Osiedle jest świetnie skomunikowane z miastem dzięki rozbudowanej ul. Igołomskiej i zapewnia sprawne dotarcie do centrum.
W bliskiej okolicy znajdują się m.in. przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa oraz wiele punktów usługowych, ścieżki rowerowe , trasy spacerowo-biegowe Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać z pobliskiego boiska w klubie sportowym czy hali sportowej jak i boiska z nawierzchnią sztuczną ORLIK.

Jeżeli spodobała Ci się ta oferta, nie czekaj aż inni Cię ubiegną, zadzwoń i umów się na prezentację. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z inwestycją.

Kontakt

 BIURO ACG   

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Przewiń do góry