Nowa Kąkolowa
| 3 Etap

Trzy budynki w standardzie PREMIUM z dojazdem po prywatnej wewnętrznej drodze ze wspólnym dużym parkingiem dla mieszkańców, gości, dostawców. W zaprojektowanej na gotowo nowoczesnej bryle, na 160 m/kw znajdą się, cztery sypialnie w tym master room z garderobą i łazienką, dwie łazienki, przestronny przeszklony salon z aneksem kuchennym. Dwa miejsca postojowe pod wiatą garażową stanowiącą integralną część budynku, 35 metrowy taras do aranżacji na wysokości pierwszego piętra, 30 metrowy taras w obrębie pergoli na parterze. Do wykończenia użyjemy między innymi granitu, lameli elewacyjnych, blachy elewacyjnej, kompletnej stolarki firmy Wiśniowski z najnowszej tegorocznej linii.
Zastosujemy mnóstwo nowoczesnych rozwiązań zarówno zewnątrz jak i wewnątrz. Wkrótce opublikujemy więcej szczegółów z prezentacją bryły i funkcji budynku.
Wykonawca inwestycji ACG Invest SP.z.o.o.

tel.792833533

Lokalizacja

Nowa Kąkolowa łączy w sobie enklawę spokoju z piękną przyrodą. Bliskość udogodnień wynikających z mieszkania w obrębie miasta, a zarazem sąsiedztwo kompleksu jezior zwanymi Małymi Mazurami Małopolski to tylko część atutów prezentowanej inwestycji. Osiedle jest świetnie skomunikowane z miastem dzięki rozbudowanej ul. Igołomskiej i zapewnia sprawne dotarcie do centrum.
W bliskiej okolicy znajdują się m.in. przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, przedszkola, szkoła podstawowa oraz wiele punktów usługowych, ścieżki rowerowe , trasy spacerowo-biegowe Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać z pobliskiego boiska w klubie sportowym czy hali sportowej jak i boiska z nawierzchnią sztuczną ORLIK.

Jeżeli spodobała Ci się ta oferta, nie czekaj aż inni Cię ubiegną, zadzwoń i umów się na prezentację. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z inwestycją.

Kontakt

 BIURO ACG   

Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji.

Przewiń do góry